سنگ ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی

سنگ: ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امین طاهری شکست خورد ، صعود صادقی،حسین‌خانی و یزدانی به نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی آسیا

نمایندگان کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا کار خود را با برد در این رقابت‌ها شروع کردند. 

امین طاهری شکست خورد ، صعود صادقی،حسین‌خانی و یزدانی به نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی آسیا

صعود صادقی،حسین خانی و یزدانی به نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی آسیا/ امین طاهری شکست خورد

عبارات مهم : مسابقه

نمایندگان کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در مسابقه های قهرمانی آسیا کار خود را با برد در این مسابقه ها شروع کردند.

به گزارش ایسنا، در شروع مسابقه های پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی آسیا که در بیشکک پایتخت قرقیزستان در حال برگزاری است چهار نماینده کشور عزیزمان ایران به روی تشک رفتند و برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، ایمان صادقی، دارنده مدال طلای جوانان دنیا در دور نخست همرایف از ترکمنستان را هشت بر صفر شکست داد و در دومین مبارزه نیز لیانگ از چین را شش بر سه برد و راهی نیمه نهایی شد.

امین طاهری شکست خورد ، صعود صادقی،حسین‌خانی و یزدانی به نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی آسیا

در وزن ۷۴ کیلوگرم ، مصطفی حسین خانی ، دارنده مدال برنز دنیا در دور نخست رانا از هند را با نتیجه پنج بر صفر برد و در دومین مبارزه نیز بکزاد عبدالرحمانوف دارنده مدال برنز دنیا و طلای بازی های آسیایی از ازبکستان را ۳ بر ۲ شکست داد و به نیمه نهایی رسید.حریف وی در این مرحله مسلم اولویف از قرقیزستان است.

در وزن ۸۶ کیلوگرم،حسن یزدانی قهرمان دنیا و المپیک بعد از استراحت در دور نخست،برابر دولت بیکوف از قزاقستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.حریف یزدانی در این دیدار، جاورایل شاپیف از ازبکستان است.

نمایندگان کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا کار خود را با برد در این رقابت‌ها شروع کردند. 

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امین طاهری بعد از استراحت در دور نخست برابر رامانوف از قرقیزستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید ولی در دومین مبارزه برابر مودزمانشویلی از ازبکستان 3 بر صفر شکست خورد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته (شنبه) در جریان مسابقه های ۵ وزن نخست، عزت الله اکبری در وزن ۷۹ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد، مجتبی گلیج در ۹۷ کیلوگرم به مدال نقره رسید. نادر حاج آقانیا در ۵۷ و یونس امامی در ۶۵ کیلوگرم به عنوان پنجمی بسنده کردند و سید احمد محمدی نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم از دور مسابقه ها کنار رفت.

واژه های کلیدی: مسابقه | ازبکستان | حسن یزدانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: