سنگ ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی

سنگ: ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در کمیسیون متبوعش خبر داد.

بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در مجلس

بررسی پیامد های مثبت و منفی بیت کوین در مجلس

عبارات مهم : بازار

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پیامد های مثبت و منفی بیت کوین در کمیسیون متبوعش خبر داد.

محمد رضا پو ابراهیمی مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به عنوان ارز الکترونیکی «بیت کوین» اظهار داشت: قرار است در جلسات آتی کمیسیون پیامد های مثبت و منفی ارزهای الکترونیکی را با حضور مسئولان بانک مرکزی و وزیر اقتصاد بررسی کنیم.

بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در مجلس

وی افزود: جمع بندی کمیسیون راجع به ارز دیجیتال در قالب گزارش جهت قرائت در صحن در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار می گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند و این بازار حجم بسیاری از منابع را به خود تخصیص داده شده است داده هست، گفت: هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی به دنبال دریافت گزارش هایی از دستگاه های متفاوت راجع به میزان سرمایه گذاری مردم در این حوزه هستند تا بر اساس این حجم سرمایه گذاری برآورد های مورد نیاز انجام شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در کمیسیون متبوعش خبر داد.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در این حوزه باعث نگرانی هست، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیت کوین هیچ شرکت و نهادی ندارد که تعهدات نقل و انتقال ها را بپذیرد و نحوه فعالیت در بیت کوین بر اساس اجماعی است که پدید آورندگان این ارز دیجیتالی به وجود آورده اند لذا سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال ریسک بالایی دارد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان سرمایه گذاری در بیت کوین که ریسک بالایی دارد را توصیه نمی کنیم، افزود: درخواستمان از مردم این است که به این نوع از سرمایه گذاری ورود نکنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس با ابراز اینکه فرایند ورود به این بازار ها نیاز به تخصص کافی و مورد نیاز دارد، تاکید کرد:برخی کلاهبرداری ها در این حوزه به سرعت گسترش یافته و افرادی به اسم ورود به این بازار ها در حال کلاهبرداری و اخاذی از مردم هستند بنابراین یک نوع جعل در کنار ماهیت پر ریسک این بازار ها در حال شکل گیری است که سرمایه گذاری در این نوع بازار ها را پر خطرمی کند.

بررسی پیامد‌های مثبت و منفی بیت‌کوین در مجلس

پور ابراهیمی تصریح کرد: بازاری که قیمت های بازدهی بالایی دارد و یا تغییرات قیمت بازدهی شدیدی در آن وجود دارد حتماً فعالیتی پر ریسک است که مبتنی بر واقعیت های اقتصادی نیست.

واژه های کلیدی: بازار | اقتصادی | کمیسیون | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: