سنگ ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی

سنگ: ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل دستور رئیس‌جمهور چین جهت «انقلاب دائمی توالت‌ها»

شی جین پینگ، مردم این کشور را به عنوان یک «فرمان ملی» به «پیشبرد دائمی انقلاب توالت‌ها» و کثیف نکردن اماکن عمومی فراخواند.

دستور رئیس‌جمهور چین جهت «انقلاب دائمی توالت‌ها»

دستور مدیر جمهور چین جهت «انقلاب دائمی توالت ها»

عبارات مهم : توالت

شی جین پینگ، مردم این کشور را به عنوان یک «فرمان ملی» به «پیشبرد دائمی انقلاب توالت ها» و کثیف نکردن اماکن عمومی فراخواند.

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، آقای شی در مطلبی که صفحه نخست روزنامه خلق، ارگان حزب کمونیست چین منتشر شد، با تکیه بر لزوم نوسازی توالت های چین به منظور بازسازی «جامعه ای متمدن» و اصلاح بهداشت همگانی تأکید کرده است.

دستور رئیس‌جمهور چین جهت «انقلاب دائمی توالت‌ها»

او پیش از این در سال ۲۰۱۵ طرح «انقلاب توالت ها» را پیشنهاد و دستور داده بود تا عالی ترین دستشویی ها در اماکن گردشگری این کشور ساخته شود. تا پیش از این گردشگران از کثیفی توالت های همگانی در اماکن باستانی و دیدنی چین شکایت داشتند.

در فرمان دوم مدیر جمهوری چین به جز گردشگران، مسئله تمیزی توالت ها به عنوان یک مسئله دائمی و انقلابی جهت خود مردم چین نیز مطرح شده است هست. بسیاری از توالت ها به خاص در روستاهای چین فاقد لوله کشی مناسب هستند. آقای شی که تاکنون چندین بار در وقت دیدار از روستاها شخصا به اوضاع توالت ها نیز پیگیری کرده هست، می نویسد: «مسئله توالت ها، مسئله کمی نیست لیکن بعد مهمی از شهرسازی را تشکیل می دهد و جهت داشتن روستاهایی متمدن اهمیت دارد.»

شی جین پینگ، مردم این کشور را به عنوان یک «فرمان ملی» به «پیشبرد دائمی انقلاب توالت‌ها» و کثیف نکردن اماکن عمومی فراخواند.

شی جین پینگ در ماه جاری در جریان یک نشست مهم حزب کمونیست گفته بود که چالش مهم این حزب پاسخ دادن به انتظارات عمومی جهت اصلاح شرایط زیست است.

بای لین، مدیر پروژه چین در «سازمان جهانی توالت ها» می گوید: «میان سطح اقتصاد پیشرفته و شرایط کلی زندگی مردم در چین هنوز اختلاف فاحشی دیده می شود. جهت رسیدن به سطح مطلوب به یک محیط زیست سالم و توالت های بهداشتی نیاز هست.»

سازمان دولتی گردشگری چین هفته گذشته اعلام کرد در چهارچوب طرح «پیشبرد دائمی انقلاب توالت ها» طرح بهسازی ۶۴ هزار توالت این کشور را از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ میلادی در دست اجرا دارد. به گزارش خیرگزاری شین هوا، در سه سال گذشته ۶۸ هزار توالت همگانی در اماکن گردشگری چین استاندارد سازی شده است است.

دستور رئیس‌جمهور چین جهت «انقلاب دائمی توالت‌ها»

واژه های کلیدی: توالت | انقلاب | انقلابی | گردشگری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: