سنگ ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی

سنگ: ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداری 18 میلیاردی با تقلید صدا

مجرم سایبری با شگرد تقلید صدا اقدام به کلاهبرداری از طریق شبکه‌های اجتماعی کرد. 

کلاهبرداری 18 میلیاردی با تقلید صدا

عبارات مهم : تجهیزات

مجرم سایبری با شگرد تقلید صدا اقدام به کلاهبرداری از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مدیر پلیس فتا استان خوزستان گفت: شخصی با مراجعه به پلیس فتا خوزستان اعلام کرد در شبکه اجتماعی با صفحه ای تحت عنوان فروش لوازم دندان پزشکی آشنا شده است است که صاحب صفحه شبکه مجازی خود را دکتر دندانپزشک و زن مطلقه معرفی کرده و تاکید کرده بود که در زمینه تجهیزات دندانپزشکی فعال است.

سرهنگ شاهین حسنوند افزود: شاکی که خواهان خرید تجهیزات دانپزشکی بوده در توافق با وی در شبکه اجتماعی بدون هیچ گونه تحقیق و بررسی راجع به گفته های فرد در پی درخواست وجه کالاها ، اقدام به واریز 18 میلیارد ریال نموده است ولی بعد از گذشت مدتی سفارشات وی وصول نشدند.

کلاهبرداری 18 میلیاردی با تقلید صدا

وی تصریح کرد: بعد از تحقیقات و بررسی های مورد نیاز متهم شناسایی شد که در یکی از شهرهای هم جوار ساکن بوده و با اخذ نیابت قضایی دستگیر و به شهرستان مربوطه انتقال یافته شد و بعد از بررسی مشخص شد متهم مردی 30 ساله است و با شگرد تقلید صدا اقدام به کلاهبرداری از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … کرده است.

رئیس پلیس فتا استان خوزستان تاکید کرد: گام نخست در انجام خریدهای مجازی تائید هویت کسب و کار و فروشنده است لذا قبل از آن که اقدام به واریز وجه به حساب کسب و کاری نمائیم باید از وجود و قانونی بودن این کسب و کار مطمئن باشیم.

مجرم سایبری با شگرد تقلید صدا اقدام به کلاهبرداری از طریق شبکه‌های اجتماعی کرد. 

واژه های کلیدی: تجهیزات | خوزستان | کلاهبرداری | شبکه اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: