سنگ ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی

سنگ: ایران بیانیه جادوگر فوتبال سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ۷ رمان «آگاتا کریستی» سریال می‌شود

کمپانی آمازون حق پخش تلویزیونی مجموعه سریال‌های تازه بر اساس رمان‌های نوشته «آگاتا کریستی» نویسنده معروف آثار جنایی را در اختیار گرفت. 

۷ رمان «آگاتا کریستی» سریال می‌شود

۷ رمان «آگاتا کریستی» سریال می شود

عبارات مهم : سریال

کمپانی آمازون حق پخش تلویزیونی مجموعه سریال های تازه بر اساس رمان های نوشته «آگاتا کریستی» نویسنده معروف آثار جنایی را در اختیار گرفت.

در این قرارداد که بین کمپانی آمازون و کمپانی «آگاتا کریستی» منعقد شده است است قرار است هفت رمان از آثار وی جهت نمایش تلویزونی اقتباس شود و نخستین رمان مورد اقتباس «مصیبت بی گناهی» است که ساخت آن در قالب یک مینی سریال سه قسمتی از ماه جاری در اسکاتلند شروع شده است است.

۷ رمان «آگاتا کریستی» سریال می‌شود

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، در این مینی سریال بازیگرانی چون «بیل نای»، «کترین کینر»، «متئو گوود»، «آیس ایو»، «النور تاملینسون» و … برابر می روند.

رمان «مصیبت بی گناهی» نخستین بار در سال ۱۹۵۸ منتشر شد و یکی از آثار مورد علاقه خود «آگاتا کریستی» است و داستان از جایی شروع میشود که فردی مدعی می شود «جک آرگایل» از اعضای خاناده «آرگایل» که سال ها پیش محکوم به یک قتل شده است است در واقع قاتل حقیقی نیست و حالا خانواده «آرگایل» باید به تدریج این عنوان را درک کند که ممکن است فرد دیگری قاتل واقعی باشد.

کمپانی آمازون حق پخش تلویزیونی مجموعه سریال‌های تازه بر اساس رمان‌های نوشته «آگاتا کریستی» نویسنده معروف آثار جنایی را در اختیار گرفت. 

نگارش فیلمنامه این اقتباس های تلویزیونی را «سارا فلپس» بر عهده دارد که تجربه موفق دو سریال تلویزیونی «سپس هیچکدام باقی نماندند» و «شاهدی جهت تعقیب» را جهت شبکه بی بی سی ۱ در کارنامه دارد. کارگردانی مینی سریال «مصیبت بی گناهی» را نیز «سندرا گلدبکر» بر عهده دارد.

«آگاتا کریستی» از نویسندگان برجسته ادبیات جنایی انگلیس است که حدود ۸۰ رمان پلیسی او و خلق کارآگاهان نام آشنایی چون «هرکول پوآرو» و «خانم مارپل» موجب شد تا لقب «ملکه جنایت» را بگیرد. کتاب رکوردهای جهانی گینس نیز کریستی را نویسنده پرفروش ترین کتاب های جنایی در طول دوران و دومین نویسنده پرفروش تاریخ ادبیات دنیا دانسته است که آثار او در میان تمامی ژانرها، پرفروش ترین بوده اند.

همچنین سریال ها و تله فیلم های بسیاری بر اساس داستان های پلیسی جالب کریستی ساخته شده است و به نمایش درآمده اند.

۷ رمان «آگاتا کریستی» سریال می‌شود

«آگاتا کریستی» در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۶۷ در سن ۸۵ سالگی درگذشت.

واژه های کلیدی: سریال | کمپانی | نویسنده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: